میلگرد نورد سمنان

قیمت میلگرد نورد سمنان

فولاد نورد گرم که از مجتمع‌های فولادی استراتژیک در استان سمنان می‌باشد نقش مهمی در تامین میلگرد در پروژه‌های ساختمانی و عمرانی استان و شهرهای استان‌های همجوار سمنان ایفا می‌کند. در ادامه قیمت میلگرد نورد سمنان در جدول لیست قیمت روز این محصول منتشر و برزورسانی شده و اطلاعات کاملی در مورد آن در اختیار متقاضیان خرید قرار گرفته است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سفارش و بدست آوردن قیمت روز این مقطع فولادی با کارشناس دفتر فروش شاهین فلز در تماس باشید.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 سمنانشاخه آجدارA34.8کیلوگرم0
میلگرد 10 سمنانشاخه آجدارA37.2کیلوگرم0
میلگرد 12 سمنانشاخه آجدارA310.2کیلوگرم0
میلگرد 8 سمنانشاخه آجدارA28کیلوگرم0
میلگرد 10 سمنانشاخه آجدارA210کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد نورد سمنان اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد نورد سمنان

کارخانه نورد سمنان در اطراف شهر دامغان در استان سمنان واقع شده است. این مجموعه که به عنوان یکی از شناخته شده ترین کارخانجات تولید مقاطع فولادی مطرح می باشد در سال 1383 با ظرفیت تولید سالیانه 230.000 تن آغاز به کار کرد. میلگرد سمنان با توجه به قیمت مناسب آن مورد تایید بوده و طرفداران زیادی دارد.

محصولات و مشخصات فنی میلگرد سمنان

کارخانه نورد گرم سمنان به تولید انواع میلگرد ساده و آجدار می پردازد. میلگرد تولیدی در گریدهای مختلف A3;A2;A1 و در سایزهای 8 تا 28 ساخته می شوند.
در ادامه به توضیحات مختصری درباره انواع میلگرد تولیدی کارخانه سمنان خواهیم پرداخت.

میلگرد ساده A1

میلگرد ساده یا بدون آج این مجموعه در سایز 8 تا 25 و به شکل شاخه ای ساخته می شود. علامت اختصاری میلگرد ساده 240 است و مواد شیمیایی تشکیل دهنده آن شامل 055/0 فسفر، 60/0 سیلیسیم، 24/0 کربن، 85/0 منگنز، و گوگرد می‌باشد.

میلگرد آجدار A2

این میلگرد از نوع آجدار است و با علامت اختصاری آج 340 شناخته می شود. A2 در گروه محصولات نیمه سخت قرار دارد و از انعطاف پذیری نسبی برخوردار است. مقاومت تسلیم و مقاومت تنشی این میلگرد به ترتیب شامل 3400 و 5000 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع است. میزان مقاومت این میلگرد در مقایسه با میلگرد ساده بیشتر است. شکل آج این میلگرد به صورت مارپیچ و موازی و منفرد است.

غالبا از این میلگرد به منظور خاموت زنی و کمرکش‌های دیوار برشی استفاده می شود.

میلگرد آجدار A3

این میلگرد نیز از نوع آجدار جناغی بوده و طرح آج آن به صورت هفت و هشت است. علامت این میلگرد آج 400 است میزان مقاومت تسلیم و تنش آن به ترتیب شامل 4000 و 6000 کیلوگرم بر سانتیمتر می باشد. این میلگرد با نام میلگرد خشک و ترد نیز معروف است و میزان مقاومت بالاتری در مقایسه با دو میلگرد قبلی دارد. پر مصرف ترین نوع میلگرد، A3 است که غالبا در ساختمان سازی بکار برده می شود.

خرید میلگرد نورد سمنان

در تعیین قیمت مقاطع فولادی عوامل زیادی تاثیرگذار هستند برای نمونه می توان به وزن، سایز، قیمت مواد اولیه، نوسانات بازار ارز و … اشاره کرد.
در جدول منتشر شده لیست قیمت روز میلگرد نورد سمنان به همراه وزن و سایر مشخصات ذکر شده است. مشتریان گرامی به منظور ثبت خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش کارخانه نورد سمنان محصولات این مجموعه را به قیمت درب کارخانه و بدون واسطه برای مشتریان خود ارسال می کند.

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد