میلگرد بردسیر کرمان

قیمت میلگرد بردسیر کرمان

کرمان از دیگر قطب‌های آهن و فولاد ایران بوده و کارخانه فولاد بردسیر را در خود جای داده است. این کارخانه، میلگرد تولیدی خود را تحت برند بردسیر در بازار آهن ایران عرضه می‌کند. کلیه استانداردهای لازم جهت استفاده در انواع پروژه‌های ساختمانی عمرانی را می‌توان در این محصول از کارخانه بردسیر یافت. قیمت میلگرد بردسیر که در جدول زیر مشاهده می‌کنید، جدیدترین نرخ اعلامی از دفتر فروش میلگرد بردسیر کرمان می‌باشد. اما با توجه به نوسانات قیمتی حاکم بر بازار محصولات فولادی، دریافت تاییدیه قیمت الزامی می‌باشد.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 10 بردسیر کرمانشاخه آجدارA27کیلوگرم0
میلگرد 10 بردسیر کرمانشاخه آجدارA37کیلوگرم0
میلگرد 12 بردسیر کرمانشاخه آجدارA210کیلوگرم0
میلگرد 12 بردسیر کرمانشاخه آجدارA310کیلوگرم0
میلگرد 14 بردسیر کرمانشاخه آجدارA314کیلوگرم0
میلگرد 16 بردسیر کرمانشاخه آجدارA318کیلوگرم0
میلگرد 18 بردسیر کرمانشاخه آجدارA323کیلوگرم0
میلگرد 20 بردسیر کرمانشاخه آجدارA328کیلوگرم0
میلگرد 22 بردسیر کرمانشاخه آجدارA335کیلوگرم0
میلگرد 25 بردسیر کرمانشاخه آجدارA357کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد بردسیر کرمان اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد بردسیر کرمان

مجتمع فولاد بردسیر که در کیلومتر 45 جاده کرمان واقع شده، اولین کارخانه تولیدی محصولات فولادی در شرق ایران است. این کارخانه در دو فاز نورد گرم و فولادسازی فعالیت می کند. در ادامه به توضیحات بیشتری درخصوص این کارخانه و محصولات آن می پردازیم.

کارخانه فولاد بردسیر کرمان

فاز نورد گرم آن در سال 69 تاسیس و در سال 80 آغاز به کار کرد و فاز فولادسازی در سال 90 تاسیس و در سال 94 شروع به فعالیت کرده است. در حال حاضر این کارخانه سالیانه به تولید 150.000 تن (نورد گرم) و 420.000 تن (فولادسازی) می پردازد.

به تازگی خط تولید شمش فولادی نیز در شرکت صنایع فولاد کرمان افتتاح شده است.

میلگرد تولیدی فولاد بردسیر کرمان کیفیت مطلوبی داشته و طرفداران زیادی دارد.

میلگرد کرمان با روش نوین ترمکس ساخته می شود. در این شیوه تولید، از کربن به میزان اندکی مصرف می شود. بعد از خارج کردن میلگرد از کوره سطح بیرونی آن به وسیله آب سرد خنک می شود اما لایه های درونی میلگرد همچنان دارای حرارت هستند، که مجددا حرارت را به سطح میلگرد منتقل کرده و منجر به افزایش تردی آن می شوند. همین امر به افزایش مقاومت میلگرد در برابر خمش بالا کمک می کند.

محصولات تولیدی کارخانه فولاد مشیز بردسیر

محصولات تولیدی در این کارخانه شامل انواع میلگرد و شمش می باشد.

میلگرد این کارخانه در دو گرید A2 و A3 و در سایزهای 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22، 25، 28 و 32 تولید می شوند.

استاندارد میلگرد فولاد بردسیر کرمان

محصولات تولیدی این کارخانه مطابق با بهترین استانداردهای ملی ISIRI 3132 و جهانی DIN تولید شده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

همچنین کارخانه فولاد کرمان گواهینامه ISO 9001 در حوزه (مدیریت کیفیت)، ISO 14001 در حوزه (محیط زیست) و OHSAS 18001 در حوزه (مدیریت ایمن) را کسب کرده است.

خرید میلگرد بردسیر کرمان

قیمت روز میلگرد کرمان به همراه سایز، وزن و سایر مشخصات در جدول مربوطه در سایت آورده شده است. قیمت ها به صورت روزانه بروزرسانی می شوند.

مشتریان گرامی لطفا به منظور ثبت خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت در تماس باشید. لازم به ذکر است شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش کرمان محصولات را با قیمت دست اول برای مشتریان ارسال می کند.

 

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد