میلگرد حسن رود گیلان

قیمت میلگرد حسن رود

اگر در نوار شمالی کشورمان در حال اجرای پروژه‌های ساختمانی و عمرانی می‌باشید، کارخانه فولاد نورد گیلان را بعنوان تامین کننده میلگرد مورد نیاز پروژه‌تان روی میز قرار دهید. قیمت میلگرد حسن رود گیلان روزانه از دفتر فروش این کارخانه استعلام و در جدول قیمتی این محصول فولادی در سایت شاهین فلز بروز می‌شود. بازار آهن ایران همواره دچار نوسانات می‌باشد. لذا در نظر داشته باشید که دریافت تاییدیه قیمت از کارشناس فروش الزامی می‌باشد.

سایز میلگردحالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 حسن رودشاخه آجدارA24.3کیلوگرم0
میلگرد 10 حسن رودشاخه آجدارA26.9کیلوگرم0
میلگرد 12 حسن رودشاخه آجدارA310کیلوگرم0
میلگرد 14 حسن رودشاخه آجدارA313.8کیلوگرم0
میلگرد 16 حسن رودشاخه آجدارA318کیلوگرم0
میلگرد 18 حسن رودشاخه آجدارA322.5کیلوگرم0
میلگرد 20 حسن رودشاخه آجدارA328کیلوگرم0

پوشش داکرومات میلگرد

شاهین فلز سپاهان با راه اندازی اولین خط لارج پارت پوشش محافظ خوردگی داکرومات (Dacromet) در ایران و خاورمیانه؛ اکنون قادر به اعمال این پوشش روی انواع مقاطع طویل فولادی از جمله میلگرد آجدار می‌باشد. چنانچه قصد خرید میلگرد مسلح به پوشش داکرومات دارید، هزینه پوشش دهی به قیمت میلگرد حسن رود اضافه خواهد شد.

آشنایی بیشتر با میلگرد حسن رود

کارخانه نورد گیلان که با نام حسن رود نیز شناخته می شود یکی از برترین کارخانجات تولیدی میلگرد در مناطق شمالی است. در ادامه با این کارخانه ببیشتر آشنا می شویم.

کارخانه حسن رود

کارخانه حسن رود در جاده رشت-انزلی واقع شده است این کارخانه در سال 1383 با ظرفیت سالانه 200 هزار تن در استان گیلان آغاز بکار کرده است.
این مجموعه با نام نورد گیلان نیز شناخته می شود.

تامین میلگرد مورد نیاز شهرهای شمالی کشور و ایجاد اشتغال برای اهالی بومی منطقه اصلی ترین هدف از تاسیس این کارخانه در شمال ایران است.
به دلیل موقعیت مکانی و نزدیکی این کارخانه به نوار ساحلی کشور، اهالی منطقه برای صرفه جویی و کاهش هزینه حمل و نقل از میلگرد این کارخانه استفاده می کند.

محصولات کارخانه نورد گیلان

در این کارخانه انواع میلگرد آجدار در گرید A2 و A3 تولید می شود. میلگرد A2 در سایز 8 و 10 و میلگرد A3 در سایزهای 12، 14، 16، 18 و 20 ساخته می شوند.

میلگرد این کارخانه بر اساس استانداردهای ملی به شماره 3132 تولید می شود.

مشخصات فنی میلگرد A3 نورد گیلان

در این کارخانه میلگرد A3 به شکل آجدار و در سایزهای 12 تا 20 mm تولید می شود. شکل آج این نوع میلگرد به صورت جناغی بوده و باعث چسبندگی بیشتر میلگرد به بتن در سازه ها می شود.

در بیان مشخصات فنی این میلگرد می توان گفت تنش جاری 4000 و تنش گسیختگی 6000 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع می باشد. همچنین تنش پلاستیکی این میلگرد عدد 14 است که در نتیجه این میلگرد را در گروه محصولات سخت قرار می دهد.

میلگرد A3 انعطاف پایینی دارد و به همین دلیل برای عملیات جوشکاری مناسب نمی باشد.

علامت اختصاری میلگرد نورد گیلان NFG CO است که بر روی محصولات تولیدی این کارخانه حک می شود. مشتریان می توانند با استفاده از این علامت میلگرد تولیدی این کارخانه را از سایر میلگردها تفکیک کنند.

خرید میلگرد حسن رود

شاخص های زیادی در تعیین قیمت مقاطع فولادی تاثیرگذار هستند که از آن جمله می توان به وزن، سایز، میزان تقاضا، کارخانه تولیدکننده و … اشاره داشت. قیمت میلگرد حسن رود نیز از این قاعده مستثنی نبوده و تحت تاثیر عوامل مختلف به صورت روزانه تغییر می کنند.

برای ملاحظه قیمت روز، وزن و سایر مشخصات به جدول مربوطه در سایت مراجعه فرمایید. قیمت به صورت روزانه در سایت بروزرسانی می شود.
شرکت تولید بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش کارخانه نورد گیلان میلگرد مورد نیاز مشتریان خود به قیمت درب کارخانه برایشان ارسال می کند.

 

قیمت روز میلگرد درب کارخانه

قیمت آهن آلات پیشنهادی

سفارش آنلاین میلگرد

مطالب مرتبط با میلگرد