وزن توری پرسی

توری پرسی محصولی مفتولی است که به سبب کاربرد بسیار آن، جزو بهترین توری‌ها شناخته می‌شود. فرم بافت این توری، علاوه بر ایجاد استحکام بالا، موجب انعطاف‌پذیری آن نیز می‌شود.

این توری در اندازه‌ها و جنس‌های متنوع ساخته می‌شود. در ادامه با کمک جدول وزن توری پرسی که در زیر آمده است، می‌توانید برآورد خوبی از قیمت این توری به دست آورید.

جدول وزنی توری پرسی

قطر مفتول (mm)چشمه(cm)وزن یک متر مربع(kg)
3 2.53.750
34.3 3.000
3.52.55.800
3.54.33.000
3.64.23.500
445.100
44.34.500
44.54.450
4.63.27.500
4.655.500
53.29.000
53.29.000
6411.000
658.500

انواع توری پرسی

بسته به روش تولید توری پرسی، انواع مختلفی از آن حاصل می‌شود که به شرح زیر است:

  • توری پرسی بافت ساده
  • توری بافت گره خورده
  • توری پرسی بافت ساده هلندی
  • توری پرسی بافت دوتایی هلندی

انواع توری پرسی در صنایع بسیاری استفاده می‌شود. از جمله این موارد می‌توان به کاربرد آن در معادن شن و ماسه جهت دانه بندی، معادن زغال‌سنگ، ساختمان‌سازی، سدسازی، راه آهن، مسطح نمودن بتن فونداسیون کف و دیوار، نگهداری و ثابت نگه داشتن تیرآهن و دیگر کارهای عمرانی اشاره کرد.

روش تولید توری پرسی

برای تولید توری پرسی معمولا از موادی مانند مفتول گالوانیزه و مفتول سیاه استفاده می‌شود. در فرآیند تولید، فولاد در یک کوره‌ با دمای 450 درجه حرارت می‌بیند. بعد از زمان مشخصی خارج می‌شود و با لایه‌ای از جنس کربن و اکسیژن پوشانده می‌شود.

بعد از آن، این ماده را تحت فشار می‌گذارند و به شکل مفتول، با اندازه‌های معین و به صورت دنده‌ای و مواج در می‌آورند. باید به این مفتول‌ها شکل موج سینوسی داد، که در نهایت به صورت طولی در دستگاه قرار بگیرند و به‌صورت تار و پود به هم بافته شوند.

خرید توری پرسی

در سایت شاهین فلز سپاهان انواع توری پرسی به همراه مشخصاتی از قبیل وزن و سایز منتشر شده است. شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان، عرضه‌کننده این محصول با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت می‌باشد.

مشتریان محترم می‌توانند پس از بررسی جدول وزن توری پرسی، برای اطلاع از موجودی محصول موردنظر، دریافت قیمت و ثبت خرید خود و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش مجموعه در تماس باشند.

در ادامه، جدول وزن توری پرسی آمده است. نظر به مرجع بودن این جدول، با مطالعه وزن هر یک از آن‌ها، می‌توانید به آسانی قیمت توری پرسی مدنظر خود را محاسبه کنید.

وزن سایر آهن آلات

وزن میلگرد آجدار

وزن میلگرد آجدار

میلگرد از مقاطع فولادی کاربردی است که در صنعت ساختمان‌سازی از آن استفاده بسیاری می‌شود. به طور کلی از آن‌ها برای جبران مقاومت کششی بتن،

وزن پروفیل Z (زد)

وزن پروفیل Z (زد)

پروفیل زد و یا همان پرلین زد، یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی به شمار می‌آید. این پروفیل که از انواع پروفیل باز محسوب می‌شود، به

وزن نبشی فولادی

وزن نبشی فولادی

نبشی فولادی، پروفیلی است که با قرار گرفتن دو مقطع آهنی روی یک‌دیگر حاصل می‌شود. اگر بخواهیم به مهم‌ترین مقاطع برای ساختمان‌سازی اشاره‌ای داشته باشیم،

وزن ورق فولاد مبارکه

وزن ورق فولاد مبارکه

ورق‌های فولادی از جمله محصولات پرکاربرد است. شرکت فولاد مبارکه اصفهان بزرگ‌ترین واحد تولید کننده این ورق‌ها و دیگر قطعات فولادی می‌باشد. انواع مختلفی از

وزن تیرآهن

وزن تیرآهن

یکی از اصلی‌ترین محصولات فولادی که در صنایع مختلف، به خصوص ساخت و ساز کاربرد زیادی دارد، تیرآهن است.تیرآهن عامل مهم مقاومت و پایداری ساختمان‌‌‌ها

وزن ناودانی

وزن ناودانی

ناودانی از جمله پروفیل‌های باز بوده که شکل ظاهری آن مانند حرف U و C انگلیسی می‌باشد. ناودانی از یک جان که در وسط و