ورق سیاه فولاد اکسین

قیمت ورق سیاه اکسین

متقاضیان خرید می‌توانند از طریق تماس با کارشناس دفتر فروش کارخانه، نسبت به استعلام قیمت ورق سیاه اکسین و بدست آوردن به‌روز ترین نرخ این محصول اقدام نمایند. آن دسته از خریدران که ورق سیاه اکسین را به صورت شیت برش خورده لازم دارند، حتما در هنگام ثبت سفارش، کارشناس مربوطه را در جریان قرار دهند.

فرآیند تبدیل رول به شیت ورق آهن بسته به میزان سفارش مشتری مدت زمان متغیر دارد. کارخانه شاهین فلز سپاهان مجهز به خط مدرن برشکاری انواع ورق فولادی می‌باشد.

ضخامت (mm)حالتابعاد (m)محل تحویلواحدقیمت (ریال)
ورق 10 میل فولاد اکسینشیت (فابریک)6 * 2بنگاه اهوازکیلوگرم0
ورق 12 میل فولاد اکسینشیت (فابریک)6 * 2بنگاه اهوازکیلوگرم0
ورق 15 میل فولاد اکسینشیت (فابریک)6 * 2بنگاه اهوازکیلوگرم0
ورق 20 میل فولاد اکسینشیت (فابریک)6 * 2بنگاه اهوازکیلوگرم0
ورق 25 میل فولاد اکسینشیت (فابریک)6 * 2بنگاه اهوازکیلوگرم0
ورق 30 میل فولاد اکسینشیت (فابریک)6 * 2بنگاه اهوازکیلوگرم0
ورق 35 میل فولاد اکسینشیت (فابریک)6 * 2بنگاه اهوازکیلوگرم0
ورق 40 میل فولاد اکسینشیت (فابریک)6 * 2بنگاه اهوازکیلوگرم0
ورق 45 میل فولاد اکسینشیت (فابریک)6 * 2بنگاه اهوازکیلوگرم0
ورق 50 میل فولاد اکسینشیت (فابریک)طول * 2بنگاه اهوازکیلوگرم0
ورق 60 میل فولاد اکسینشیت (فابریک)طول * 2بنگاه اهوازکیلوگرم0
ورق 70 میل فولاد اکسینشیت (فابریک)طول * 2بنگاه اهوازکیلوگرم0

آشنایی بیشتر با ورق سیاه اکسین

کارخانه فولاد اکسین خوزستان در سال 1384 در اهواز به بهره برداری رسید. این کارخانه به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب و نزدیکی به خلیج فارس، راه آهن و منابع سوخت به سرعت در گروه برترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی مختلف قرار گرفت.

ورق سیاه اکسین از بهترین تولیدات این مجموعه است و به دلیل کیفیت بالا، نزدیکی به مناطق مرزی و کشورهای همسایه علاوه بر تامین نیاز داخلی به کشورهای مختلف نیز ارسال می شود.

این ورق در صنایع گوناگون کاربرد دارد برای نمونه می توان به صنایع لوله سازی، ساخت کشتی، کانتینر و ساخت مخزن، دیگ های بخار و … اشاره کرد.

خصوصیات ورق سیاه اکسین اهواز

این ورق در ضخامت های 8 تا 60 mm و در سایزهای مختلف تولید می شود.
ورق سیاه اهواز در دو استاندارد ST37 و ST52 و به دو شکل شیت و رول به بازار ارائه می شود. مقاومت کششی و تنش تسلیم این ورق به ترتیب 1200 و 1000 نیوتن بر میلیمتر مربع است. علاوه بر این ورق سیاه فولاد اکسین در عرض 1100 الی 4500 میلیمتر و در طول 2500 تا 24000 میلیمتر ساخته می شود.

پر فروش ترین نوع ورق سیاه این مجموعه در سایز 6*2 و 12*2 می باشد. از دیگر ویژگی های ورق سیاه این کارخانه می توان به آلیاژهای ترکیبی و مواد تشکیل دهنده این ورق که نیکل، مس و منگنز هستند اشاره کرد که به همین دلیل میزان مقاومت آن افزایش یافته و در برابر تحمل وزن وارده استحکام بالایی دارد.

خرید ورق سیاه اکسین خوزستان

ورق سیاه به عنوان ماده اولیه در کارخانجات گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.
در تعیین قیمت ورق این کارخانه موارد زیادی تاثیرگذار هستند به عنوان مثال می توان از وزن و ضخامت ورق، میزان عرضه و تقاضا، مواد اولیه و نوسانات بازار ارز نام برد.

در جدول منتشر شده قیمت روز ورق سیاه اکسین به همراه ابعاد، وزن و سایر مشخصات ذکر شده است. مشتریان گرامی می توانید برای اطلاع از قیمت به جدول مراجعه کرد و پس از مشاهده قیمت ها برای ثبت خرید خود و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش مستقیم کارخانه اکسین خوزستان محصولات این مجموعه را به قیمت درب کارخانه و بی واسطه برای مشتریان خود ارسال می کند.

قیمت روز ورق فولاد درب کارخانه

قیمت روز ورق سیاه اکسین

سفارش ورق سیاه اکسین

مطالب مرتبط با ورق فولادی