ورق سیاه فولاد سبا

قیمت ورق سیاه فولاد سبا

فولاد سبا زیر مجموعه فولاد مبارکه اصفهان از تولید‌کنندگان ورق فولادی می‌باشد. قیمت ورق سیاه فولاد سبا در جدول زیر قابل مشاهده است. با وجود نوسانات موجود در بازار آهن ایران، نرخ‌های اعلامی تا چندین بار در طول یک روز کاری ممکن است دستخوش تغییرات شود. لذا در هنگام خرید، دریافت تاییدیه قیمت از کارشناس دفتر فروش شاهین فلز الزامیست.

خریدارانی که ورق سبا را بصورت برش خورده (شیت غیر فابریک) لازم دارند، می‌توانند از خدمات برشکاری کارخانه شاهین فلز استفاده نمایند. لازم به ذکر است که هزینه برشکاری به قیمت تمام شده محصول افزوده می‌شود.

ضخامت (mm)حالتابعاد (m)محل تحویلواحدقیمت (ریال)
ورق 2 میل فولاد سبارولعرض 1.25انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 2.5 میل فولاد سبارولعرض 1.25انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 3 میل فولاد سبارولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 3 میل فولاد سبارولعرض 1.25انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 4 میل فولاد سبارولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 5 میل فولاد سبارولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 6 میل فولاد سبارولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 8 میل فولاد سبارولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 10 میل فولاد سبارولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 12 میل فولاد سبارولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 15 میل فولاد سبارولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0

آشنایی بیشتر با ورق سیاه فولاد سبا

کارخانه فولاد سبا به عنوان اولین تولید کننده ورق های فولادی گالوانیزه (ضد زنگ) در کشور شناخته می شود. شرکت سبا در سال 1381 در استان اصفهان تاسیس شد. در ادامه به توضیحات بیشتری درباره این مجتمع می پردازیم.

کارخانه فولاد سبا

کارخانه فولاد سبا از بخش های مختلفی تشکیل شده است که عبارتند از:

  • بخش فولادسازی
  • بخش نورد گرم
  • بخش ریخته گری تختال نازک

در این مجموعه انواع ورق های فولادی مانند ورق سیاه و ورق ضد زنگ تولید می شود.

نحوه تولید ورق گرم سبا

تولید ورق گرم در این مجموعه به شیوه ذوب کوره قوس الکتریکی ساخته می شود. برای این منظور در ابتدا فولاد را در کوره های مخصوص ذوب کرده و با استفاده از ترکیب آلیاژهای مختلف در آن، فولاد مذاب را به تختال با ضخامت کم تبدیل می کنند. در مرحله بعدی تختال پوسته زدایی شده و به کوره های تونلی وارد می گردد. در آنجا با گذر از شش قفسه نورد در نهایت ورق گرم تولید می شود. در کارخانه سبا نورد به شیوه نوردکاری پیوسته انجام می شود.

خصوصیات ورق تولیدی سبا

در این مجموعه با بهره گیری از بهترین تجهیزات و تکنولوژی انواع ورق فولادی را در ضخامت 2 تا 15 و در اندازه های متنوع تولید می کنند. عرض این ورق 1000 تا 1500 mm می باشد. در این شرکت با استفاده از تجهیزات FDP، VOD و LF کیفیت محصولات خود را در حد زیادی ارتقاع داده اند.

در حال حاضر در کارخانه سبا به صورت سالانه با ظرفیت تولید 700.000 تن به تولید ورق سیاه می پردازند اما این شرکت قابلیت تولید اسمی 1 میلیون تن را نیز دارا می باشد که در تلاش اند تا در سال های نه چندان دور به این ظرفیت دست یابند.

ویژگی های فنی ورق سیاه فولاد سبا

مقاومت تسلیم و مقاومت کششی رول ورق سیاه سبا به ترتیب شامل 240 الی 380 و 350 الی 470 می باشد. علاوه بر این ورق سبا در گرید st37 و در ضخامت 2، 2.5، 3، 4، 8، 10 و 12 mm تهیه می شود.

ورق تولیدی کارخانه صبا بر اساس استانداردهای ملی و جهانی تولید شده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.
ورق تولیدی سبا در دو نوع st52 (ورق سیاه صنعتی) و st37 (ورق سیاه معمولی) ساخته می شود.

کاربرد ورق سیاه سبا

ورق های فولادی دایره مصرف زیادی دارند و در صنایع مختلف به عنوان مواد اولیه به کار برده می شوند.
برای نمونه می توان به صنایع ساخت و ساز، ماشین سازی، کشتی سازی، انواع لوله، ساخت مخازن و تانکر و … اشاره کرد. فولاد سبا به عنوان زیرمجموعه کارخانه فولاد مبارکه ورق با کیفیت بالایی تولید می کند.

خرید ورق سیاه فولاد سبا

در تعیین قیمت ورق سبا عوامل زیادی تاثیرگذار هستند برای نمونه می توان به وزن و ضخامت، مواد اولیه، شیوه تولید، نوسانات بازار ارز و میزان عرضه و تقاضا اشاره کرد.
برای اطلاع از قیمت لحظه ای مقاطع فولادی کارخانجات مختلف مانند ورق سبا به سایت شاهین فلز سپاهان مراجعه کنید. در سایت قیمت محصولات به صورت روزانه بروزرسانی می شوند.

در جدول منتشر شده در این برگه قیمت روز انواع ورق سبا به همراه وزن و سایر مشخصات ذکر شده است. مشتریان گرامی پس از بررسی قیمت ها به منظور ثبت خرید خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش این مجموعه محصولات این کارخانه را به قیمت بی واسطه و دست اول برای مشتریان خود ارسال می کند.

قیمت روز ورق فولاد درب کارخانه

قیمت روز ورق سیاه سبا

سفارش ورق سیاه فولاد سبا

مطالب مرتبط با ورق فولادی