ورق سیاه st52 فولاد مبارکه

قیمت ورق سیاه st52 فولاد مبارکه

جدول زیر شامل اطلاعات کامل از جمله قیمت ورق سیاه st52 فولاد مبارکه اصفهان می‌باشد. نرخ‌های موجود می‌بایست به تایید کارشناس دفتر فروش شرکت رسیده و ملاک خرید نمی‌باشد. مشتری می‌تواند ورق st52 مبارکه را بصورت برش خورده (شیت غیر فابریک) از این مجموعه خریداری نماید.

کارخانه شاهین فلز سپاهان، دستگاه بروز و مدرن تبدیل انواع رول ورق فولادی به شیت را در اختیار داشته و بر اساس سفارش مشتریان، فرآیند برشکاری را انجام می‌دهد.

ضخامت (mm)حالتابعاد (m)محل تحویلواحدقیمت (ریال)
ورق 3 میل فولاد مبارکهرولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 4 میل فولاد مبارکهرولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 5 میل فولاد مبارکهرولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 6 میل فولاد مبارکهرولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 8 میل فولاد مبارکهرولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 10 میل فولاد مبارکهرولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 12 میل فولاد مبارکهرولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0
ورق 15 میل فولاد مبارکهرولعرض 1.5انبار شاهین فلزکیلوگرم0

آشنایی بیشتر با ورق سیاه st52 فولاد مبارکه

کارخانه فولاد مبارکه در جنوب غربی اصفهان، در نزدیکی مبارکه قرار گرفته است. این مجموعه به عنوان یکی از پیشگامان تولید مقاطع فولادی در کشور محصولات مختلفی تولید می کند. ورق یک نمونه از بهترین محصولاتی است که در این کارخانه تولید می شود و علاوه بر تامین نیاز داخلی بخش قابل توجهی از آن به کشورهای دیگر صادر می گردد. در ادامه به توضیحات بیشتری درباره ورق سیاه این کارخانه می پردازیم.

ورق st52 چیست

ورق st52 در دسته ورق های آلیاژی قرار دارد که با دو روش نورد سرد و نورد گرم تولید می شود. به ورق تولید شده با فرایند نورد گرم ورق سیاه و به ورق تولیدی به شیوه نورد سرد ورق روغنی می گویند.

در دنیای آهن آلات ورق سیاه st52 با نام ورق سیاه صنعتی نیز شناخته می شود چون کاربرد وسیعی در اغلب صنایع دارد.

از ویژگی های این ورق می توان به استحکام بالا و قابلیت جوشکاری آن اشاره کرد. در این ورق میزانی از آلیاژهای نیکل، منگنز و مس استفاده می کنند که منجر به افزایش مقاومت آن می شود. همچنین ورق st52 خاصیت تحمل وزن زیاد، خم شدگی، کشش پذیری و قابلیت ماشین کاری دارد.

ورق تولیدی این کارخانه به عنوان با کیفیت ترین و پرفروش ترین ورق در سطح کشور شناخته می شود.
لازم به ذکر است در دنیای صنعت از این محصول با نام ورق زیربنایی صنعت یاد می شود. ST52 موارد مصرف زیادی دارد برای نمونه می توان به صنعت ماشین سازی، ساخت لوله، سد، ساخت و ساز، پتروشیمی و … اشاره کرد.

استاندارد ورق سیاه ST52 فولاد مبارکه

کلیه محصولات تولیدی این کارخانه بر اساس بهترین استانداردهای روز دنیا تولید می شوند. در خصوص استاندارد ورق فولاد مبارکه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استاندارد انگلیسی BS:50B
  • استاندارد آلمانی DIN 17100
  • استاندارد ژاپنی JIS:SS490
  • استاندارد ایتالیایی UNI7070:FE510B

خرید ورق سیاه فولاد مبارکه

ورق سیاه فولاد مبارکه به روش نورد گرم تولید می شود به همین خاطر در مقایسه با سایر ورق ها قیمت پایین تری دارد. البته باید توجه داشت در تعیین قیمت ورق مبارکه عوامل مختلفی مانند ضخامت، سایز، مواد اولیه و نوسانات بازار ارز نیز تاثیرگذار هستند. اگر به دنبال قیمت روز ورق سیاه فولاد مبارکه هستید به جدول منتشر شده در سایت مراجعه نمایید. قیمت محصولات در این سایت به صورت مداوم به روزرسانی می شوند.

شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش کارخانه فولاد مبارکه ورق تولیدی این مجموعه را به قیمت درب کارخانه و دست اول برای مشتریان خود ارسال می کند.

قیمت روز ورق فولاد درب کارخانه

قیمت روز ورق سیاه st52 فولاد مبارکه

سفارش ورق سیاه st52 فولاد مبارکه

مطالب مرتبط با ورق فولادی