اخبار بازار آهن

اخبار بازار آهن

امروزه عوامل مختلفی مانند هزینه‌های تولید، برند کارخانه تولیدکننده، حمل و نقل، نوسانات نرخ دلار، تحولات داخلی و خارجی در قیمت تمام شده محصولات فولادی موثر می‌باشند.

یکی دیگر از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت کلیه آهن آلات اعم از میلگرد، تیرآهن، ورق، پروفیل، نبشی و ناودانی و سایر محصولات فولادی، اخبار رخدادها و تحولاتی است که روزانه نرخ محصولات فولادی و بازار آهن را تحت‌الشعاع قرار می‌دهند.

ما در این بخش سعی کردیم شما را در جریان مشروح مهمترین اخبار روزانه بازار آهن و صنعت فولاد قرار دهیم.

مشروح مهمترین اخبار امروز

طی حکمی از سوی دکتر امیرحسین نادری سرپرست هلدینگ صدرتامین، مهندس ایرج رخصتی به عنوان مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان منصوب شد.

گفتنی است مهندس رخصتی از نهم بهمن‌ماه سال گذشته به عنوان سرپرست شرکت ذوب‌آهن اصفهان انتخاب شده بود. وی عضویت و ریاست هیات مدیره شرکت نسوز ایران را در کارنامه دارد و از سال از سال ۷۳ در ذوب آهن اصفهان در سمت‌های مختلف خدمت نموده است.

در جریان معاملات امروز، نمادهای «شپنا»، «کچاد»، «شبندر»، «شتران»، «شستا»، «تاپیکو» و «شبریز» بیشترین تاثیر را روی شاخص اصلی بازار داشتند. نمادهای «ولملت»، «خچرخش»، «ورنا»، «قرن»، «شپاکسا»، «سصفها» و «فمراد» بیشترین افزایش قیمت را ثبت کردند.

امروز تعداد بیشتری از نماد های فولادی قرمز رنگ بودند و 10 نماد هم افزایش قیمت را برای خود به ثبت رساندند.در این میان نماد «فلوله» با افت نزدیک به 5 درصدی بیشتری ریزش و نماد «فمراد» با رشد نزدیک به 5 درصدی بیشترین افزایش را در بین نماد ها فولادی داشتند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram