هدر تیرآهن ظفر بناب

قیمت تیرآهن ظفر بناب

کارخانه ظفر بناب از دیگر کارخانجات فولادی تبریز و آذربایجان شرقی می‌باشد. این استان بعنوان قطب آهن و فولاد در منطقه شمال غربی کشورمان، سهم قابل توجهی از نیاز بازار آهن را تامین می‌کند. برای استعلام قیمت تیرآهن ظفر بناب و اطلاع از نحوه خرید و فروش این مقطع فولادی می‌توانید در ساعات کاری اعلام شده با کارشناس دفتر فروش شاهین فلز تماس گرفته تا ضمن اطلاع از موارد مذکور، چنانچه نیاز به دریافت مشاوره قبل از خرید دارید، با مشاورین این شرکت مشورت نمایید.

وزن شاخه (kg)سایز تیرآهنطول (m)واحدقیمت (ریال)
122تیرآهن 14 ظفر بناب12کیلوگرم0
170تیرآهن 18 ظفر بناب12کیلوگرم0
235تیرآهن 20 ظفر بناب12کیلوگرم0

پوشش داکرومات تیرآهن

پوشش داکرومات (زینک فلیک) بعنوان محافظ خوردگی، از اهن در برابر عوامل بیرونی که به خوردگی و زنگ زدگی تیراهن می‌انجامد محافظت نموده و تا ۱۰ برابر نسبت به گالوانیزه گرم مقام تر است. شاهین فلز سپاهان اولین و تنها خط لارج پارت پوشش Dacromet در ایران و خاورمیانه را در اختیار دارد و علاوه بر انواع پیچ و مهره، قادر به پوشش دهی مقاطع طویل فولادی مانند تیرآهن ظفر بناب می‌باشد. جهت سفارش تیرآهن داکرومات با ما در تماس باشید.

آشنایی بیشتر با تیرآهن ظفر بناب

کارخانه فولاد ظفر بناب در شهرستان بناب در استان آذربایجان شرقی قرار دارد. این کارخانه در سال های مختلف و در چند فاز تکمیل گشت.

فاز اول این شرکت به منظور تولید میلگرد در سال 1386 تاسیس شد. در سال 1390 فاز دوم با عنوان “مجتمع فولاد ظفر نوین گستر بناب” احداث شد. فاز سوم به منظور تولید محصولاتی مانند تیرآهن، نبشی و ناودانی در سال 1395 تاسیس و در سال 1397 آغاز به کار کرد. ظرفیت این کارخانه 200 هزار تن در سال است. نهایتا فاز چهارم این کارخانه با هدف تولید مواد اولیه خط تولید نورد و با نام تجاری “تعاونی سپند صنعت کاوه ظفر بناب” مورد بهره برداری قرار گرفت.

این شرکت به خاطر محصولات تولیدی با کیفیت خود در سال 1393 و 1395 تحت عنوان واحد نمونه صنعتی در استان آذریایجان شرقی شناخته شد.

در ادامه توضیحات بیشتری در خصوص انواع تیرآهن ارائه خواهد شد.

انواع تیرآهن

تیرآهن به سه گروه اصلی دسته بندی می شود که عبارتند از:

تیرآهن IPE

پراستفاده ترین نوع تیرآهن IPE است که طرح ظاهری آن مانند حرف I است. IPE که بر اساس استانداردهای اروپا تولید می شود دو بال و یک جان (قسمت اصلی) دارد و ضخامت آن در کل مقطع به یک اندازه است.

تیرآهن INP

شکل ظاهری INP مانند IPE است ولی تمایز آن ها تفاوت در ضخامت بال های این تیرآهن است. این مقطع بر اساس استاندارد دو کشور روسیه و چین تولید می گردد.

تیرآهن IPB

طرح ظاهری این مقطع مانند حرف H است. و اندازه بال با ارتفاع به یک اندازه است. IPB با نام بال پهن و هاش نیز شناخته می شود.

تیرآهن ظفر بناب

در این کارخانه تیرآهن IPE و بر اساس استاندارد اروپا ساخته می شود.

سایز تیرآهن بناب 12 تا 27 mm است که در میان آن ها تیرآهن 14، 16 و 18 پر طرفدارترین نوع هستند.

طول تیرآهن این کارخانه در اندازه های 6 یا 9 یا 12 متری است که طول 12 آن تقاضای بیشتری دارد.

در مورد وزن تیرآهن این کارخانه می توان گفت که وزن این مقطع در کارخانجات مختلف متفاوت است و با توجه به مواردی مانند سایز و مساحت مشخص می شود.

کاربرد تیرآهن ظفربناب

قبلا ذکر کردیم که پر استفاده ترین نوع تیرآهن، اندازه های 14 و 16 است، این اعداد نشان دهنده اندازه طول جان هستند که به خاطر وزن کم و سایز مناسب تقاضای بیشتری دارند.

اصلی ترین نقش تیرآهن برای ساخت و ساز و برای کنترل وزن بار ساختمان است. کاربردهای دیگر این تیرآهن شامل: استفاده برای ساخت اسکلت سازه، ستون ها، تیرک های میانی و اصلی می باشد.

محصولات ظفر بناب مطابق با استانداردهای ملی و جهانی تولید و کیفیت مناسبی دارند. از مزیت های این کارخانه قرارگیری در مسیرهای اصلی و نزدیک به کشورهای شمال و شمال غربی است که به دلیل هزینه تمام شده ارزانتر، شرایط را برای صادرات محصولات این کارخانه به کشورهای همسایه مهیا کرده است.

خرید تیرآهن ظفر بناب

در جدول منتشر شده در سایت لیست محصولات تیرآهن ظفر بناب به همراه قیمت روز، سایز و وزن ذکر شده است. مشتریان گرامی می توانید به منظور ثبت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش ظفر بناب محصولات این کارخانه را به قیمت درب کارخانه و بدون واسطه در اختیار مشتریان قرار می دهد.

قیمت روز تیراهن درب کارخانه

قیمت روز تیرآهن ظفر بناب

سفارش تیرآهن ظفر بناب

مطالب مرتبط با تیرآهن