هدر قیمت تیرآهن ماهان

قیمت تیرآهن ماهان

شهرک صنعتی جنت‌آباد در نزدیکی پایتخت میزبان کارخانه پروفیل صنعت ماهان است. قیمت تیرآهن ماهان برای مجریان پروژه‌های ساختمانی و انبوه سازان در تهران و کرج دارای اهمیت ویژه‌ای می‌باشد. کارشناس دفتر فروش شرکت بازرگانی شاهین فلز روزانه جدیدترین نرخ لحظه‌ای تیرآهن پروفیل صنعت ماهان را از کارخانه استعلام و در جدول زیر بروزرسانی می‌نماید. در صورتی که قصد خرید تیراهن ماهان (PSM) برای پروژه خود را دارید، ما این مقطع فولادی را با پایین‌ترین قیمت در بازار آهن برای شما ارسال می‌کنیم.

سایز تیرآهنوزن شاخه (kg)طول (m)درجهواحدقیمت (ریال)
تیرآهن 14 پروفیل صنعت ماهان115121شاخه0
تیرآهن 14 پروفیل صنعت ماهان-121/5شاخه0
تیرآهن 16 پروفیل صنعت ماهان165121شاخه0
تیرآهن 16 پروفیل صنعت ماهان-121/5شاخه0
تیرآهن 18 پروفیل صنعت ماهان195121شاخه0
تیرآهن 18 پروفیل صنعت ماهان-121/5شاخه0

پوشش داکرومات تیرآهن

پوشش داکرومات (زینک فلیک) بعنوان محافظ خوردگی، از اهن در برابر عوامل بیرونی که به خوردگی و زنگ زدگی تیراهن می‌انجامد محافظت نموده و تا ۱۰ برابر نسبت به گالوانیزه گرم مقام تر است. شاهین فلز سپاهان اولین و تنها خط لارج پارت پوشش Dacromet در ایران و خاورمیانه را در اختیار دارد و علاوه بر انواع پیچ و مهره، قادر به پوشش دهی مقاطع طویل فولادی مانند تیرآهن ماهان می‌باشد. جهت سفارش تیرآهن داکرومات با ما در تماس باشید.

آشنایی بیشتر با تیرآهن ماهان

کارخانه پروفیل صنعت ماهان به عنوان تولید کننده محصولات فولادی در سال 1389 به بهره برداری رسید. این مجموعه در جاده خاوران، شهرک صنعتی جنت آباد در استان تهران واقع شده است و با ظرفیت سالانه 50 هزار تن به تولید مقاطع فولادی مختلف می پردازد.

تولیدات کارخانه پروفیل صنعت ماهان

در این مجموعه مقاطع فولادی متنوعی تولید می شوند و عبارتند از:

  • تیرآهن معمولی سایز 14 تا 18 در طول‌ 12 متری
  • ناودانی ماهان در سایزهای 8 تا 16 و در طول 6 متر
  • نبشی فابریک سایز 3 تا 8 بال مساوی
  • لوله و پروفیل

مشخصات تیرآهن پروفیل صنعت ماهان

در کارخانه صنعت ماهان انواع تیرآهن با کیفیت در اندازه های 14، 16 و 18 تولید می شوند.

تیرآهن 14 ماهان با وزن 115 کیلوگرم و در طول شاخه 12 متری به بازار ارائه می گردد.

نوع دیگری از تیرآهن 14 این مجموعه نیز هست که وزن آن سنگین تر و حدود 120 کیلوگرم است.

در خصوص تیرآهن 16 این کارخانه می توان به وزن و طول شاخه آن که به ترتیب 165 کیلوگرم و 12 متری است اشاره کرد.

از ویژگی های تیرآهن ماهان می توان به کیفیت، طول عمر و مقاومت بالای آن اشاره کرد. تیرآهن این کارخانه مطابق با استانداردهای جهانی و ملی می باشد.

استاندارد تیرآهن ماهان IPE است. این مقطع با نام تیرآهن معمولی نیز شناخته شده و غالبا در صنعت ساخت و ساز کاربرد دارد. طرح ظاهری آن مانند حرف I انگلیسی است. IPE دارای دو بال در اندازه های مساوی بوده و ضخامت آن در کل تیرآهن به یک اندازه است. IPE با نام تیرآهن بال نیم پهن موازی نیز معروف است.

خرید تیرآهن شرکت ماهان

اگر دستی در بازار آهن داشته باشید می دانید که قیمت مقاطع فولادی نوسانات زیادی داشته و به صوت مداوم تغییر کرده و در تعیین قیمت آن عوامل زیادی دخیل هستند برای نمونه می توان به نوسانات بازار ارز و دلار، مواد اولیه، میزان تقاضا و … اشاره کرد.

در جدول منتشر شده در سایت قیمت روز تیرآهن صنعت ماهان به همراه وزن و سایر مشخصات ذکر شده است. مشتریان گرامی لطفا برای ثبت خرید خود با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش کارخانه ماهان محصولات این مجموعه را به قیمت درب کارخانه و بدون واسطه برای مشتریان خود ارسال می کند.

قیمت روز تیراهن درب کارخانه

قیمت روز تیرآهن ماهان

سفارش تیرآهن ماهان

مطالب مرتبط با تیرآهن