هدر تیرآهن جهان فولاد غرب

قیمت تیرآهن جهان فولاد غرب

از تیر‌اهن‌های برند در بازار محصولات فولادی می‌توان به تیرآهن تولیدی کارخانه جهان فولاد غرب اشاره نمود. قیمت تیرآهن جهان فولاد غرب که توسط کارشناس دفتر فروش شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان بصورت تلفنی از کارخانه جهان فولاد غرب استعلام می‌شود، در جدول نرخ روزانه منتشر و بروز‌رسانی شده و همسو با نوسانات لحظه‌ای موجود در بازار آهن تغییرات قیمت در جدول نرخ این تیرآهن اعمال می‌شود. برای ثبت سفارش خرید و دریافت مشاوره با کارشناس فروش این محصول در تماس باشید.

وزن شاخه (kg)سایز تیرآهنطول (m)واحدقیمت (ریال)
120تیرآهن 14 جهان فولاد غرب12شاخه0
132تیرآهن 14 جهان فولاد غرب12شاخه0
170تیرآهن 16 جهان فولاد غرب12شاخه0

پوشش داکرومات تیرآهن

پوشش داکرومات (زینک فلیک) بعنوان محافظ خوردگی، از اهن در برابر عوامل بیرونی که به خوردگی و زنگ زدگی تیراهن می‌انجامد محافظت نموده و تا ۱۰ برابر نسبت به گالوانیزه گرم مقام تر است. شاهین فلز سپاهان اولین و تنها خط لارج پارت پوشش Dacromet در ایران و خاورمیانه را در اختیار دارد و علاوه بر انواع پیچ و مهره، قادر به پوشش دهی مقاطع طویل فولادی مانند تیرآهن جهان فولاد غرب می‌باشد. جهت سفارش تیرآهن داکرومات با ما در تماس باشید.

آشنایی بیشتر با تیرآهن جهان فولاد غرب

کارخانه جهان فولاد غرب واقع شده در 35 کیلومتری کرمانشاه، فعالیت خود را در سال 1384 آغاز کرد. از ویژگی های این مجموعه داشتن سیستم نورد گرم بر اساس تکنولوژی روز دنیا است. تیرآهن یکی از بهترین محصولات تولیدی این کارخانه است. در ادامه توضیحات بیشتری در خصوص این مجموعه ارائه خواهد شد.

کارخانه جهان فولاد

این مجتمع به عنوان یکی از مهمترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی در 35 کیلومتری جاده کرمانشاه-هرسین قرار داد. مجموعه فولاد کرمانشاه در سال 1382 مجوزهای لازم برای احداث کارخانه را دریافت و در سال 1384 در جهت تاسیس آن اقدام کردند. سرانجام فاز اول این مجموعه در سال 1386 افتتاح شد.

کارخانه جهان فولاد از دو بخش اصلی تشکیل شده است:

در بخش اول این مجموعه محصولات فولادی مختلف مانند تیرآهن ساخته می شوند.

بخش دیگر این مجموعه که به نام “جهان صنعت فولاد” معروف است به تولید تجهیزات و ماشین آلات صنعتی مشغول می باشند. محصولات تولیدی این کارخانه علاوه بر تامین نیاز داخلی به کشورهای همجوار نیز صادر می شوند.

از جمله محصولات تولیدی این کارخانه تیرآهن، نبشی، ناودانی و میلگرد است.

کیفیت تیرآهن کرمانشاه

در آزمایشگاه های کنترل کیفی این مجموعه به صورت مداوم به بررسی کنترل کیفیت محصولات می پردازند. همچنین در این بخش مواد اولیه خریداری شده مورد آزمایش قرار گرفته و پس از تایید وارد بخش تولید می شوند.

برای نمونه می توان به شمش های خریداری شده اشاره کرد که ویژگی های شیمیایی و مکانیکی آن مورد آزمایش قرار می گیرند و پس از تایید برای تولید مقاطع فولادی ارسال می شوند.

تیرآهن یکی از پرمصرف‌ترین محصولات فولادی است که در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از تیرآهن برای اولین بار به سال 1800 میلادی باز می گردد، در ادامه مصرف این مقطع در سال 1950 رایج شد.

خرید تیرآهن جهان فولاد غرب

برای مشخص شدن قیمت تیرآهن عوامل زیادی تاثیرگذار هستند که برای نمونه می توان به نوسانات بازار ارز، وزن، سایز و مواد اولیه اشاره کرد.
برای آگاهی از قیمت روز تیرآهن جهان فولاد به همراه سایر مشخصات می توانید به جدول منتشر شده در سایت مراجعه کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت تولیدی بازرگانی شاهین فلز سپاهان به عنوان نماینده فروش مجموعه جهان فولاد غرب محصولات این کارخانه را به قیمت درب کارخانه برای مشتریان خود ارسال می کند.

 

قیمت روز تیراهن درب کارخانه

قیمت روز تیرآهن جهان فولاد غرب

سفارش تیرآهن جهان فولاد غرب

مطالب مرتبط با تیرآهن